Новини

Усі Новини >
winner

Переможці V Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива»

Козловський Вадим 1 місце «Сітка» Вінниця...

/Files/images/banner_2014_for print.jpg

Пересувна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива»: добра подорож-2014

Успішно завершила свою подорож пересувна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» Українського форуму благодійників, партнером якої вже не перший рік виступає мобільний оператор life:)...

/Files/images/DSC_0056.JPG

«Зворушливі миті людяності, що спонукають до милосердя»

17 жовтня у Чернівецькому обласному художньому музеї відкрилася фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктиву»...

Як фотографувати благодійність?

2012-08-09

/Files/images/photographer.jpg Український форум благодійників

Фотошкола «Благодійність крізь призму об’єктива»


Український форум благодійників у рамках просвітницької програми «НА ВЧИСЬ» і ІІІ Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива» оголошує набір учасників до однойменної фотошколи.


ПРОГРАМА ФОТОШКОЛИ

Програма фотошколи складається з 5 занять.

18 вересня 2012, 10:00 – 13:00 Заняття 1. «Основи фотомистецтва». Короткий зміст заняття: Перші фотомитці та їхні роботи. Композиція – граматика візуальної мови. Кольорове рішення знімку. Властивості світла. Голлівудська схема освітлення. Аналіз фоторобіт майстрів та учасників фотошколи.

25 вересня 2012, 10:00 – 13:00 Заняття 2. «Мистецтво соціального портрету». Короткий зміст заняття: Особливості зйомки портрету на натурі та в інтер’єрі. Сеанс зйомки. Особливості зйомки дітей різного віку. Особливості зйомки літніх людей. Групові портрети. Аналіз фоторобіт майстрів та учасників фотошколи.

2 жовтня 2012, 10:00 – 13:00 Заняття 3. «Документальна фотографія». Короткий зміст заняття: Особливості зйомки набувачів благодійної допомоги в реальних умовах. Особливості зйомки різноманітних заходів у рамках благодійних проектів (благодійні акції, семінари, тренінги тощо). Аналіз фоторобіт майстрів та учасників фотошколи.

9 жовтня 2012, 10:00 – 13:00 Заняття 4. «Вулична фотографія». Короткий зміст заняття: Зйомки масштабних подій на вулиці. Роль заднього плану. Технічне оснащення при фотографуванні на вулиці. Результати зйомки: серія або набір кадрів. Аналіз фоторобіт майстрів та учасників фотошколи.

16 жовтня 2012, 10:00 – 13:00 Заняття 5. «Ази цифрової обробки фотографій». Короткий зміст заняття: Сортування і пакетна обробка фотографій. Обробка знімків за допомогою різних фільтрів і пресетів. Типи і формати фотокниг. Дизайн фотокниги.Вибір обкладинки. Підбір фото та виготовлення макета. Підбір фотографій і вибір музики.Налаштування слайд-шоу: ритм, переходи, спецефекти.

Між заняттями передбачено виконання учасниками практичного домашнього завдання.

По закінченню Фотошколи учасники курсу отримають сертифікат.

УЧАСНИКИ ФОТОШКОЛИ:Курс розрахований на спеціалістів (представників бізнес-структур, благодійних фондів та організацій, громадських організацій тощо), залучених до реалізації благодійних проектів та програм, які прагнуть навчитися професійно закарбувати програми, проекти та досвід благодійної діяльності у фотографію. Курс буде цікавий керівникам проектів та програм, менеджерам проектів, КСВ та PR-менеджерам, а також усім, хто цікавиться соціальною фотографією та бажає взяти участь у ІІІ Всеукраїнському фотоконкурсі «Благодійність крізь призму об’єктива».

ЩО ОТРИМАЮТЬ ВИПУСКНИКИ ФОТОШКОЛИ?Закінчивши фото школу, випускники:- навчаться професійно проводити фотозйомку благодійних подій, набувачів благодійної допомоги у різних зйомочних ситуаціях (на вулиці, в приміщенні), використовуючи власну фотокамеру;- отримають практичні навички, як передавати через фотомистецтво результати благодійної діяльності організації;- підготують фотороботи для участі у ІІІ Всеукраїнському фотоконкурсі «Благодійність крізь призму об’єктива».

ВИКЛАДАЧ ФОТОШКОЛИ:Валерій Скляренко, член Спілки фотохудожників України (СФУ) з 1991 р., учасник національних виставок і конкурсів FIAP - Чехословаччина, Бельгія, Іспанія, Франція, Аргентина, Бразилія. Брав участь у виставці київських фотографів в галереї ШАТО-До в м. Тулуза, Франція. Керував фотошколою СФУ (1993 - 1997 рр..). Один з організаторів та учасник першої спільної виставки фотографів і художників VISION ART в Національному художньому музеї. Автор більше 20-ти фотохудожніх проектів. Автор корпоративних перекидних і настільних календарів, білбордів, каталогів та буклетів компаній, банків і підприємств. Співпрацював із такими виданнями: «Digital Photographer», «Академія», «Готельний бізнес», «Телекомунікації і зв'язок», «Олігарх», «Жінка», «PANORAMA», «Комп'ютери та програми», «Дім Сад Город». Персональний сайт Валерія Скляренка.УМОВИ УЧАСТІ У ФОТОШКОЛІ:Для участі у Фотошколі «Благодійність крізь призму об’єктива» слід заповнитиреєстраційну форму та надіслати її не пізніше 11 вересня 2012 року на адресу:events.ufb@gmail.com, а також сплатити реєстраційний внесок. Кількість учасників обмежена (не більше 20 осіб). Перевага надаватиметься членам Українського форуму благодійників і тим учасникам, які подали реєстраційні заявки та сплатили реєстраційні внески першими. Тож поспішайте!

Розмір реєстраційного внеску для членів Українського форуму благодійників1 особа від організації - 400 грн. 2-га та наступні особи від організації - 300 грн.

Розмір реєстраційного внеску для всіх інших організацій

1 особа від організації - 800 грн.

2-га та наступні особи від організації - 650 грн.

Реєстраційний внесок за одного учасника покриває участь 1 особи в усіх заняттях фотошколи.

Оплата реєстраційного внеску має надійти до початку першого заняття:Безготівковим переказомБлагодійна організація «Український форум благодійників»,м. Київ, вул. Артема, 46;Код ЄДРПОУ 33886435, п/р 26000100748;ВАТ «Райффайзен Банк Аваль», МФО 380805.Призначення платежу: добровільна пожертва на статутну діяльність.

Підтвердження своєї участі в тренінговому курсі учасники отримають після сплати реєстраційного внеску.

Коментарi