Новини

Усі Новини >
winner

Переможці V Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива»

Козловський Вадим 1 місце «Сітка» Вінниця...

/Files/images/banner_2014_for print.jpg

Пересувна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива»: добра подорож-2014

Успішно завершила свою подорож пересувна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» Українського форуму благодійників, партнером якої вже не перший рік виступає мобільний оператор life:)...

/Files/images/DSC_0056.JPG

«Зворушливі миті людяності, що спонукають до милосердя»

17 жовтня у Чернівецькому обласному художньому музеї відкрилася фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктиву»...

"Благодійність крізь призму об'єктива" в цитатах

2012-09-06

/Files/images/BAG_0716.JPG

"Організовуючи - на моє переконання - найщиріший фотоконкурс України, ми прагнули передовсім привернути увагу до справжньої благодійності, подякувати тим, хто нею живе, і надихнути решту людей. Наші учасники показали, скільки є способів бути благодійником щодня, як благодійність збагачує кожного, хто віддає часточку себе. А "дивідендом" стає відчуття власної людяності". Анна Гулевська-Черниш, директор Українського форуму благодійників.

«Фотоконкурс несе великий заряд гуманізму, а люди мистецтва, в тому числі й фотографії, ніколи не були осторонь таких починань. Ми допомагаємо тим, що робимо конкурс професіональним з точки зору фотомистецтва. Не кожен фотограф відважиться братися за таку складну тему, для індивідуума значно простіше займатися ландшафтною фотографією чи натюрмортом, а коли зіштовхуєшся зі зйомкою людей, та ще й у непростих ситуаціях - це до снаги не кожному. Потрібні мужність, делікатність, тактовність і сміливість». Ростислав Кондрат, секретар Правління з організаційних питань Національної спілки фотохудожників України.

«Світлини, як і поезія – це кадри реального життя з високим символічним значенням. Один кадр може дати кілька точок зору і надихати людей більше, ніж довгі промови. Ми будемо раді подальшій співпраці з цим проектом, адже експоновані матеріали – високоякісні». Джованні Моцареллі, координатор Програми «Волонтери ООН» в Україні.

"Фотовиставка «Благодійності крізь призму об’єктива» по-справжньому об'єктивно показує, що в країні здійснюються благодійні акції на користь дітей, літніх людей та інших, хто цього потребує. Тексти під фото беруть за душу". Завідувач сектором комунікативних технологій Секретаріату Кабінету Міністрів України Володимир. Татаренко.

"Відвідувачі кав’ярні, які люблять каву і джаз, мають усвідомлювати, що у житті є й інші речі: добро і зло, біда і щастя – і вони співіснують. Якщо ти сьогодні прийдеш на допомогу, завтра допоможуть тобі. Благодійність як релігія, до неї людина має прийти сама". Арт-директор мистецького об'єднання "Дзиґа" Влодко Кауфман.

«Люди, які робили фотографії, представлені на виставці, сприймаються як одна сім’я. Фото «говорять», вони складні внутрішньо. Такі виставки допомагають людям стати кращими». Михайло Михалатюк, почесний член спілки фотохудожників України.

"Працюючи у громадському секторі, попри потребу долучатися до вирішення нагальних соціальних проблем, бачимо необхідність розвивати культуру благодійництва. Фото ілюструють, наскільки легко бути благодійником. Допомога – це не завжди кошти, її може надати кожен: від пересічної людини до знаменитості, від благодійної до комерційної організації. Обличчя благодійності такі різні… Хочеться, щоб ці світлини стали приводом для її відвідувачів замислитись та діяти". Ярина Хомцій, директор Представництва ВБФ «Запорука» у Львівській області.

"Це втілення світосприйняття нового покоління, і це прекрасно, що воно є таким щирим, відкритим, життєстверджуючим і сповненим доброти". Заступник голови Чернівецької міської ради Олександр Паскар

Коментарi