Новини

Усі Новини >
winner

Переможці V Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива»

Козловський Вадим 1 місце «Сітка» Вінниця...

/Files/images/banner_2014_for print.jpg

Пересувна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива»: добра подорож-2014

Успішно завершила свою подорож пересувна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» Українського форуму благодійників, партнером якої вже не перший рік виступає мобільний оператор life:)...

/Files/images/DSC_0056.JPG

«Зворушливі миті людяності, що спонукають до милосердя»

17 жовтня у Чернівецькому обласному художньому музеї відкрилася фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктиву»...

«Благодійність крізь призму об’єктива» - всеукраїнський фотоконкурс, організований Українським форумом благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України (сертифікат про надання Патронату №9/2014).

Мета - привернути увагу громадськості до найкращих практик благодійності. Завдання - залучити любителів та професіоналів мистецтва фотографії, бізнес-компанії, благодійні й громадські організації до популяризації успішного досвіду благодійництва в Україні.

Уперше фотоконкурс відбувся 2010 року. Всі переможці отримали дипломи та пам'ятні подарунки. Найкращі роботи увійшли до фотокаталогу «Благодійність крізь призму об’єктива».

2011 р. ІІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива» проводив Український форум благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України та у партнерстві з Програмою «Волонтери ООН». Відкрили виставку найкращих робіт конкурсу в столичній галереї "Атрибут". Експозиція мандрує Україною: 2011-2012 року вона гостювала в Кабінеті Міністрів та у Верховній Раді України, у Будинку вчителя, у львівській політехніці та в арт-кав'ярні міста Лева, а також на старовинних і сучасних виставкових майданчиках Чернівців, Херсона, Ужгорода й Умані.

Кiлькiсть переглядiв: 94

Коментарi