Новини

Усі Новини >
winner

Переможці V Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива»

Козловський Вадим 1 місце «Сітка» Вінниця...

/Files/images/banner_2014_for print.jpg

Пересувна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива»: добра подорож-2014

Успішно завершила свою подорож пересувна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» Українського форуму благодійників, партнером якої вже не перший рік виступає мобільний оператор life:)...

/Files/images/DSC_0056.JPG

«Зворушливі миті людяності, що спонукають до милосердя»

17 жовтня у Чернівецькому обласному художньому музеї відкрилася фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктиву»...

"Благодійність в освіті" (наприклад, фото-світлини з доброчинних ініціатив у дитячих садках/школах, репортажні фото з подій тощо).

"Благодійність у культурі" (наприклад, фотографії з благодійних вистав, концертів, проведення арт майстер-класів у дитячих будинках, благодійних виставках тощо).

"Благодійність та охорона здоров'я" (наприклад, фотокартки доброчинних ініціатив в лікарнях, передача медобладнання, акції спрямовані на допомогу лікарням та загалом медичній галузі тощо).

"Благодійність у громаді" (наприклад, фотографії звичайних членів громади під час громадських та благодійних акцій – показати мотивацію, активність, доброчинність тощо).

"Благодійність у спорті" (наприклад, фото з доброчинних спортивних змагань, підтримка участі людей з особливими потребами у спортивних змаганнях тощо).

"Благодійність та соціальний захист" (наприклад, фото-світлини, що ілюструють допомогу дітям-сиротам, сім’ям у кризових ситуаціях, людям літнього віку, безпритульним; допомога постраждалим від природних лих тощо).

"Волонтерство змінює світ" (наприклад, відвідування хворих волонтерами, робота волонтерів з дітьми-сиротами, безпритульними, людьми з обмеженим фізичними можливостями).

"Благодійність очима дітей" (фотографії учасників віком від 7 до 18 років, які представляють успішний досвід благодійництва).

"Про благодійність – весело" (наприклад, фотографії, які зображують позитивні емоції, радісні події, пов’язані з благодійністю; фотографія – переможець цієї номінації буде розміщена на благодійних поштових листівках).

"Благодійність під час революції гідності" (фотографії, пов'язані з волонтерською та іншою благодійною допомогою учасникам подій на Майдані протягом грудня 2013 р. - лютого 2014 р.).

"Благодійність на захисті Вітчизни" (фотографії, пов'язані з волонтерською та іншою благодійною допомогою учасникам подій в Криму, на Півдні та на Сході України, починаючи з березня 2014 р.).

Кiлькiсть переглядiв: 107

Коментарi